מסיבת סידורתמונה קבוצתיתקייטנה

בית ספר חב"ד אור אבנר וחנה קרית ים

בית ספר "אור אבנר" - תחת רשת החינוך "אור אבנר וחנה" מיסודו של איש העסקים מר לב לבייב, על שם הוריו - רבי אבנר לבייב זצ"ל וזוגתו מרת חנה ע"ה לבייב  - הוקם בשנת 2003 עם 17 תלמידים וכיום הוא מונה למעלה מ-250 תלמידים.

ב"אור אבנר וחנה" מחנכים את התלמידים והתלמידות למצוינות בכל תחום, ומאפשרים לבעלי פוטנציאל לימודי גבוה לראות בבית הספר מקום טבעי עבורם. הרשת עומדת בפיקוח אגף החינוך הממלכתי-דתי של משרד החינוך ומעצם היותה רשת פרטית, היא מחויבת לרמת לימודים גבוהה מאוד, עונה על כל דרישות משרד החינוך ואף יותר מכך. בד בבד עם החתירה המתמדת לקידום ההישגים הלימודיים, ב"אור אבנר וחנה" מטפחים כל תלמיד ותלמידה באופן אישי, ומאמינים כי לקשר המיוחד וליחס האישי יש חלק נכבד בהצלחת התלמידים והתלמידות.

בבית-ספרנו קיימת חתירה מתמדת להישגיות ולמיצוי הפוטנציאל האישי של כל תלמיד ותלמיד. ביחד עם זה, אנו לא רואים בבית-הספר 'בית-חרושת לציונים'. בעינינו בית-הספר הוא לפני הכול מקום שבו מחנכים ומתחנכים. מחנכים לאמונה, לאהבת הזולת, לנתינה, לחריצות ובקיצור – להיות יהודים טובים.

בית-הספר שלנו מתנהל ברוח חב"ד המדגישה את האהבה לכל יהודי ויהודי ואת ערך השמחה. בהתאם לכך זו האווירה השורה בפועל בכיתות, אווירה של אהבת-ישראל ושל שמחה.

החיים, כך אומרים, הם 'בית-ספר' אחד גדול. בבית-הספר שלנו נשתדל להכין את ילדיך בצורה הטובה ביותר לקראת 'בית-הספר' של החיים.