מתוך האתר ChabadKrayot.org.il

חדשות בקריות

הרב פנחס מרטון: אוזן שומעת...

פיני באולפן.jpg

בתחילת השבוע, התקשר אלי איש יקר מערוץ הרדיו המקומי, וביקש ממני לבוא לאולפן בחיפה על מנת להקליט שם פינה שבועית על 'פרשת השבוע'. מסתבר שהאימייל השבועי שאני שולח - נכון להיום לכ-400 חברים וידידים - התגלגל אליהם באמצעות מישהו מידידי הטובים.

מצאתי את עצמי באמצע השבוע מקליט את הטור השבועי הראשון. בלחיצה כאן תוכלו להאזין לדבר תורה קצר מהפרשה כפי שהוקלט באולפן. אם אתם מנויים על מאזיני הרדיו המקומי, תוכלו לשמוע את הפינה הזו ביום שישי, מתישהו, בין השעות 14:00-16:00.

אציין שזו הייתה חוייה מרתקת מאוד: אולי אלו האוזניות האיכותיות שמאפשרות לך לשמוע כל רחש בחדר באופן ברור, ואולי הלחץ הגדול - האם נצליח לעמוד במסגרת הזמן שהוקצב לי? שתי דקות וחצי בלבד!..

זו חווייה להאזין בתום ההקלטה לקולך המושמע כעת באולפן כולו… Read More »

חג הגאולה עם הרב אליטוב

תמונה158.jpg

ביום יב' תמוז התקיימה התוועדות חסידית לרגל חג הגאולה של הרבי יוסף יצחק מליובאוויטש שהשתחרר מהכלא הרוסי בעוון הרבצת תורה ויהדות ברחבי ברית המועצות בתקופת הקומוינזם שפעילות זו היתה מנוגדת לחוק והוא פעל תוך כדי סיכון חייו וביום זה יצא לחרות.

עם הקהל התוועד הרב שאול אליטוב ראש ישיבת כפר סיטרין שדיבר אודות גאולתו שלהרבי הקודם, על חשיבה חיובית שהכל טוב ואין רע יורד מלמעלה ושכל זה מפורש בהרחבה בלימוד החסידות, הרב סיפר סיפורים אישיים שזכה לקבל מענות קודש רבים מהרבי.

ההתוועדות אורגנה ע"י הרב מנחם ברוק שליח תורה בקרית ים והרב ישראל קוט שליח בקרית חיים מערבית.

 

תמונה154.jpg 

התעוררות בהתוועדות ג בתמוז

תמונה159.jpg 

בהתוועדות שהתקיימה לרגל ג' תמוז יום ההילולא הח"י של הרבי מליובאוויטש זצ"ל  - התוועד הרב אהרן לוי מחשובי אנ"ש בקרית מלאכי אודות גדלותו של הרבי בבקיאותו וגאונותו בתורת הנגלה ובתורת הנסתר והן בדאגה לעם ישראל, כמו כן הרב דיבר אודות חיזוק ההתקשרותלרבי ע"י לימוד תורתו וקיום הוראותיו ומבצעיו הקדושים.

ההתוועדות אורגנה ע"י הרב מנחם ברוק שליח תורה בקרית ים והרב ישראל קוט
שליח בקרית חיים מערבית

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.