מתוך האתר ChabadKrayot.org.il

חדשות בקריות

קרית ים: כינוס תורה באסרו חג שבועות

images (1).jpgביום שני ז בסיון בשעה 19:30 יתקיים כינוס תורה עם רבה של תל עדשים הגאון החסיד הרב רפאל לוינסון שימסור שיעור בנושא מעשרות בדברים המצויין בזמנינו. הכינוס יתקיים בבית הכנסת המרכזי "שערי משה" בקרית ים. 

הזמנה להתוועדות נשים - הכנה למתן תורה בקרית ים

matantora.jpgביום שלישי ר"ח סיוון יתקיים התוועדות לנשים הכנה למתן תורה בבית הכנסת המרכזי "שערי משה" בקרית ים עם הגב' לאה קוט מרצה ומאמנת קאוצ'ינג. כיבוד חלבי עשיר. דמי כניסה 5 ש"ח.

 

 

 

 

 

רח סיון-page-001.jpg 

גלריית תמונות מתהלוכות לג בעומר ברחבי הקריות

IMG_0305.jpgאלפי ילדים השתתפו בתהלוכות לג בעומר ברחבי הקריות שהתקיימו ע"י בתי חב"ד במקום. צפו בגלריות תמונות מהתהלוכות.

 

לחץ כאן לגרליה מקרית חיים 

לחץ כאן לגלריה מגבעת הרקפות 

לחץ כאן לגלריה מסביוני ים 

מאות צעדו בתהלוכת לג בעומר בקרית ים

תמונה107 [Desktop Resolution].jpgמאות ילדים והוריהם צעדו בתהלוכת ל"ג בעומר בלווי להקת מתופפים שנערכה בקרית ים בניהול הרב משה אוירכמן מנהל בית חב"ד בעיר ויו"ר מוסדות  חב"ד בקריות  אשר אורגנה על ידי מנהלת ביה"ס 'אור אבנר' גב' חנה אברמוביץ' והרב מנחם ברוק שליח בקרית ים.

בתום התהלוכה נערך במתחם בית הספר 'אור אבנר' כינוס ילדים מרשים אמירת 12 הפסוקים וסיפור על רבי שמעון בר יוחאי , והילדים נהנו ממופע בלונים משעשע שריתק את הילדים למשך שעה ארוכה והגרלת פרסי ענק ספרי קודש מחשב טאבלט אופניים ועוד, כל ילד קיבל שקית שתיה וספרון.

לגלריית תמונות מהתהלוכה לחץ כאן 

 

 

קרית מוצקין: תהלוכת לג בעומר בליווי מתופפים

הורד (2).jpgחגיגת לג בעומר עם הפנינג מתנפחים ומופע להטוטים במוצקין. ביום חמישי יח באייר 10/5 בשעה 16:15 נצא בתהלוכה מהמרכז המסחרי בשכונת נוה גנים רחוב מוטה גור קרית מוצקין. להקת מתופפים תלווה את התהלוכה. חוויה לכל המשפחה. פרסים והגרלות.

 הורד (1).jpg

קרית ביאליק: טיסה בשמי הקריות מגבעת הרקפות

16_137_15.jpgכל הילדים שישתתפו בתהלוכת לג בעומר שתתקיים בגבעת הרקפות ישתתפו בהגרלה על טיסה בשמי הקריות עם מסוק. כולם מוזמנים להפנינג ענק שיתקיים ביום חמישי יח אייר 10/5 במרכז המסחרי לילך 9 גבעת הרקפות קרית ביאליק. בתכנית: תהלוכה, מכוניות מתנגשות, מתנפחים, הגרלה על טיסה בשמי הקריות ופרסים נוספים.

 lag_2012.jpg

קרית ביאליק: תהלוכת לג בעומר במרכז סביניה

חבד ביאליק לג בעומר עב.jpgבית חב"ד מרכז סביניה מארגן לילדי האזור תהלוכת לג בעומר עם הפנינג ענק. נפגשים ביום חמישי יח באייר 10/5 במרכז סביניה רח' קרן היסוד 62 ע"י מחסני להב בשעה 16:30. משם צועדים בתהלוכת ענק בליווי מתופפים להפנינג מתנפחים ואטרקציות בחצר חט"ב דפנה רח' הדפנה 54 קרית ביאליק. הגרלת ענק. כולם מוזמנים!

 

קרית חיים: הפנינג לג בעומר

images.jpgביום חמישי יח באייר (10/5) בשעה 16:00 תצא תהלוכה ססגונית בסיסמת 'יחד כל ילדי ישראל' מבית חב"ד ברח' אח"י אילת 15 לכיוון תיכון קרית חיים. פארק מתנפחים ענק עם סימולטור חלל ומופע קסמים של רפאל הקוסם הם חלק מהחוויות שמחכות לכל הילדים שיבואו לתהלוכה. הגרלות ענק. הכניסה למופע - חינם. הכניסה למתנפחים 10 ש"ח.

הורד.jpg  

סביוני ים: דודו זר יופיע בתהלוכה לכבודו של רשב"י

39463.jpgכוכב הילדים הבלתי נשכח מ'פרפר נחמד' דודו זר יגיע ביום חמישי יח באייר (10/5) לתהלוכת הילדים לכבודו של רבי שמעון בר יוחאי שתתקיים במרכז פארק סביוני ים בשעה 16:00. בסיום התהלוכה תתקיים הגרלת ענק על חמשה חומשי תורה, אופניים ומחשב טאבלט. הכניסה חופשית לכולם. השתתפות בהגרלה 10 ש"ח.

גופין-page-001.jpg 

קרית ים: תהלוכת לג בעומר לילדי העיר

   images (2).jpgבית חב"ד המרכזי בקרית ים מארגן לילדי העיר תהלוכת לג בעומר לכבודו של רבי שמעון בר יוחאי. נפגשים ביום חמישי יח באייר (10/5) בשעה 16:00. התהלוכה תצא ממרכז ניצן רח' שרת 6 ליד בנק הפועלים לכיוון בית הספר אור - אבנר רח' צה"ל 23 קרית ים. בתוכנית יופיע איש הבלונים עם מופע מיוחד. הגרלות על אופניים, מחשב טאבלט ועוד. כולם מוזמנים!

 

לג בעומר2 (Medium).jpg

רשמים מהתוועדות ב באייר עם הרב שנאור זלמן הכט

ב אייר עב.jpgבהתוועדות שהתקיימה לרגל ב אייר יום הולדתו של רבי שמואל מליובאוויטש הרבי הרביעי בשושלת חב"ד - דיבר הרב שניאור זלמן הכט משפיע חסידות בישיבת חב"ד מגדל העמק אודות גדלותו של הרבי בבקיאותו וגאונותו בתורת הנגלה ובתורת הנסתר והן בעשיית מעשים טובים וגמילות חסדים.

הרב קרא להתחזק בדרכו הלא היא, שזורה באמרה המפורסמת 'לכתחילה אריבער' (=לכתחילה למעלה) 

לשלימות האימרה הוא כך: 'ה'עולם' אומר שבתחילה הולכים מלמטה אם לא מצליח למטה הולכים מלמעלה, אבל אני אומר: מלכתחילה ללכת מלמעלה'. והסביר את פירוש הדברים: שצריך להתרכז במטרה הסופית שהיא הבאת הגאולה, ולכן  כשעושים מעשים טובים לא לירתע ממכשולים שעלולים לצוץ בדרך מכיון שזה זניח לגביך ואתה לא נרתע, כי אתה מלכתחילה 'מלמעלה' אתה רואה את המטרה אז אין לך מה לדאוג או לירתע.

כן דיבר אודות… Read More »

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.