מתוך האתר ChabadKrayot.org.il

חב"ד לשרותך

חב"ד לשרותך

בתי חב"ד מפעילים מערכת עניפה של שיעורי לימוד והשתלמות בכל נושאי היהדות: תורה שבכתב, הלכה, משנה ותלמוד, אגדה, קבלה וחסידות.
על-פי המנהג יש לבדוק את התפילין והמזוזות פעם בשנה או שנתיים. בית-חב"ד מעסיק סופר סת"ם (ספר-תורה, תפילין, מזוזות) מומחה אשר יבדוק את התפילין והמזוזות שלכם.

הטהרה היא 'תו התקן' היהודי, העיקרי. על-פי תורת הקבלה, הקפדה על דיני טהרת-המשפחה מעניקה לילדים עדינות-נפש ושאר מידות טובות שאנו מאחלים לצאצאינו.
אחד מיקירי המשפחה נפטר, לא עלינו, ואתם זקוקים לעזרה מיידית. הכוונה כשלהי שתסייע לכם לעבור את הרגעים הקשים ביותר, כמו שצריך. כמו יהודים.
צוותים מיוחדים של בית חב"ד מוכנים להכשיר את מטבחו של כל פונה. לשם כך יש לפנות לאחד מבתי חב"ד בקריות כדי לתאם מראש את מועד ההכשרה ואת ההכנות שיש לעשות לקראת כך
אנו מזמינים אתכם להשתתף בכתיבת ספר התורה, על-ידי קניית אות בעבור כל אחד ואחת מבני המשפחה, וכך לתרום לחיזוק ביטחונכם האישי וביטחון כולנו. כל אות כזאת היא סימן טוב לבאות!

מכון בר מצוה - תכנית ההכנה של בית חב''ד לבר המצווה. במהלך התכנית ילמד הנער את אופן הנחת התפילין ועטיפת הטלית כהילכתם, קריאה בטעמי המקרא כהכנה לקריאה בתורה והכל מתוך יחס אישי ואיכפתי ובאופן חוויתי ומעניין.
בתי חב"ד בעולם עומדים לרשות הציבור לתועלת בגשמיות וברוחניות.